تلفن: ۰۴۴-۳۳۴۳۳۰۶۸ ایمیل: info@karmia.ir

راهنمای کارفرمایان

راهنمای کارفرمایان

کارمیا اولین و در حال حاضر تنها وب‌سایت ارائه دهنده خدمات استخدام در شهر ارومیه می‌باشد. با استفاده از این ابزار شما می‌توانید عناوین شغلی مورد نظر خود را به متخصصان و کارجویان اطلاع رسانی کنید. آگهی‌های شما علاوه بر اینکه در وب‌سایت منتشر می‌شوند در کانال‌ها و صفحات اجتماعی کارمیا نیز منتشر خواهند شد.

شما می توانید پس از بررسی صفحه تعرفه خدمات و انتخاب نوع خدمات مورد نظر خود به صفحه ثبت درخواست مراجعه کرده و با تکمیل فرم و یا تماس با شماره تلفن مندرج در صفحه درخواست خود را ارسال نمایید.

هزینه‌های درج آگهی در صفحه تعرفه خدمات قرارداده شده است. آگهی پس از ارسال به کارمیا و تایید توسط ما، در صورت نداشتن ایراد، حداکثر تا ۶ ساعت بعداز ارسال بر روی وب‌سایت قرار داده می‌شود.

در صورت داشتن ایراد و یا نیاز به ویرایش آگهی می‌توانید با شماره تلفن‌های کارمیا تماس بگیرید. همکاران ما سریعا این کار را برای شما انجام خواهند داد.

خیر به منظور دسترسی راحت به آگهی‌ها برای کارجویان در هر پست فقط یک آگهی قرار داده می‌شود. اگر نیاز به انتشار چند آگهی و عنوان شغلی دارید ما برای شما می توانیم تخفیف‌های ویژه در نظر بگیریم.

در صورت نیاز به فاکتور می‌توانید با ما تماس بگیرید. همکاران ما فاکتور را برایتان ایمیل خواهند کرد.

پس از پایان فرآیند و به اتمام رسیدن زمان، آگهی فرصت شغلی شما به طور اتوماتیک توسط سیستم بسته می‌شود. همچنین در هر مرحله از فرآیند، در صورت انجام استخدام و یا به هر دلیل دیگری، می‌توانید درخواست خود را جهت بستن آگهی فرصت شغلی را از طریق شماره تلفن کارمیا به ما اطلاع بدهید.

اگر هنوز سوالی در ذهن شما باقی مانده و یا در هر مرحله از فرآیند دچار مشکل یا ابهام شده‌اید با شماره تلفن ۳۳۴۳۳۰۶۸-۰۴۴ و یا آدرس ایمیل info@karmia.ir تماس گرفته تا کارشناسان کارمیا به تمام سوالات شما پاسخ دهند.