تلفن: ۰۴۴-۳۳۴۳۳۰۶۸ ایمیل: info@karmia.ir

درباره ما

معرفی کارمیا

کارمیا اولین وب‌سایت و سیستم اطلاع رسانی استخدام با محوریت شهر ارومیه و سپس استان آذربایجان‌غربی می‌باشد. کارمیا فعالیت خود را با اخذ نمایندگی و همکاری با کاریابی آیندگان پارس انجام می‌ دهد و به دنبال این است تا خود را به عنوان مرجع استخدام و فعالیت‌های مرتبط با موضوع منابع انسانی در شهر ارومیه معرفی نماید. کارمیا از کسب‌وکار‌های زیر مجموعه مرکز مشاوره کسب‌وکار تدبیرنگر می‌باشد. مرکز مشاوره کسب‌وکار تدبیرنگر با بکارگیری استاندارد‌های جهانی در زمینه مدیریت و کسب‌وکار و توسعه فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و موسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب‌وکار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود توسعه دهد. از جمله فعالیت‌های اصبلی کارمیا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. اطلاع رسانی فرصت‌های شغلی به کارجویان
  2. همکاری و مشاوره در زمینه منابع انسانی به شرکت‌ها و موسسات
  3. آموزش مفاهیم عمومی و تخصصی کسب‌وکار به کارجویان و برگزاری دوره‌های اختصاصی در موسسات و شرکت‌ها
  4. ارائه راهکارهای جدید گزینش، مصاحبه و استخدام در سازمان‌ها و شرکت‌ها

فرهنگ کاری در مرکز مشاوره کسب‌وکار تدبیرنگر

برخی شرکت‌ها با قوانین اداره می‌شوند،‌ برخی با سلسله مراتب، اما مرکز مشاوره کسب‌وکار تدبیرنگر، با ارزش‌ها پیش می‌رود. ارزش‌هایی ساده اما بنیادین و اثربخش که ما سعی داریم آن‌ها را با همکاران، و مشتریان خود به اشتراک بگذاریم.

ممتاز بودن: می‌خواهیم پیشرو باشیم. ویژگی ممتاز  مرکز مشاوره کسب‌وکار تدبیرنگر، اشتیاقی بی‌پایان به نوآوری و بهبود مداوم کیفیت تولیدات و خدمات است.

شفافیت: سازمان ما سیستمی باز و شفاف است. ما اطلاعاتی را که گروه‌های ذی‌نفع در کسب‌وکار ما حق دسترسی به آن ‌را دارند، داوطلبانه منتشر می‌کنیم.

وفای به تعهدات: به تعهدات خود در برابر مشتریان، سهامداران و کارکنان‌مان وفاداریم و اعتماد آن‌ها را پاس می‌داریم. ما افتخار می‌کنیم که برای همه شرکای خود به عنوان یک شریک تجاری پایدار شناخته شویم.

کار تیمی: تشویق کار تیمی در جهت دستیابی به اهداف و آرمان‌های مشترک از ویژگی‌های بارز مرکز مشاوره کسب‌وکار تدبیرنگر است. ما خانواده‌ای هستیم که بالندگی خود را در ارتقای توانمندی‌های تیمی و نیز رشد توانایی تک تک اعضایمان می‌دانیم.

ماموریت مرکز مشاوره کسب‌وکار تدبیرنگر سرعت بخشیدن به رشد و موفقیت اقتصاد توسعه یافته بر پایه‌ی اینترنت در سراسر کشور و افزایش کیفیت زندگی مردم از طریق ارائه‌ی بهترین خدمات است.

تجارت الکترونیک پدیده‌ای جهانی است، که آثار رشد و شکوفایی آن به طور عمده در کشورهای توسعه یافته نمایان است. مرکز مشاوره کسب‌وکار تدبیرنگر با تشخیص پتانسیل بسیار بالای بازار ایران شرایطی ایده آل برای شرکت‌های آنلاین فراهم می‌کند. مرکز مشاوره کسب‌وکار تدبیرنگر در حال حاضر با تمرکز بر توسعه کسب و کارهای مبنتی بر فناوری‌های هوشمند در ایران به دنبال خلق ارزش‌هایی جدید برای نسل‌های فرداست.